Tiktokta Canlı Yayın İsteği Nasıl Gönderilir

Tiktokta Canlı Yayın İsteği Nasıl Gönderilir

Tiktokta Canlı Yayın İsteği Nasıl Gönderilir

Tiktoker olmuşsanız ve canlı yayınlara başlamışsanız, artık misafir kabul edebilirsiniz. Canlı yayınlara eklenen yeni fenomenler ile hem daha çok takipçi hem daha çok beğeni alabilirsiniz. Peki canlı yayın istekleri nasıl gönderilir? Merak ettikleriniz için okumaya devam edin…

Tiktok Canlı Yayın İsteği Nasıl Gönderilir?

Tiktok yayınlarınıza daha çok enerji katmak veya yeni bir arkadaşınızı önermek için birlikte paylaşım yapabilirsiniz. Bayigram nitelikleriyle Tiktok beğeni satın al opsiyonu seçin ve canlı yayınınız baştan binlerce beğeni alsın. Ardından hemen sunuma başlayabilirsiniz.

Tiktok canlı yayın isteği göndermek için;

  • Uygulamayı açın, Profile gidin
  • Sol atta yer alan sonsuzluk sembolüne dokunun
  • Misafir edeceğiniz kullanıcının adını girin veya öneri listesinden seçin
  • Tamam deyin ve yayına başlayın

Kullanıcıya gönderilen istek, karşı tarafça onaylanır ve yayınızın 3 saniye içinde başlar.

Instagram Canlı Yayın İsteği Nasıl Atılır?

İnstagram canlı yayın istekleri, yayın yapan kişinin paylaşımı açıldı anda, sistem tarafından otomatik olarak sorulur. Açtığınız canlı sunumda ‘’Katılmak için istek gönder’’ sekmesi görünür. Siz de katılmak istiyorsanız, sekmeye tıklayın ve onay bekleyin.

Ya da ana sayfada + sekmesine tıklayın ve menüden ‘’Canlı Yayın’’ seçeneğine dokunun. Katmak istediğiniz kişinin adını ekleyin ve istek gönderin.

Tiktok Ta Canlı Yayında Beğeni Atmak Paralı Mı?

Yayınlara katılmak veya beğenmek, tamamen ücretsizdir. Eğer bir hediye gönderecekseniz, jeton bakiyenizi kontrol etmeniz gerekir. Zira Tiktok hediyeleri paralıdır. Her üye, kendi sayfasından yayın yapabilir veya misafir olarak yayınlara katılabilir. İzletmek veya izlenmek, ücretsizdir.

Tiktok Canlı Yayın İhlali Nasıl Kalkar?

Bir fenomen olarak canlı yayın yasağı almışsanız, itiraz ederek yeniden başlayabilirsiniz. Tiktok yayın ihlali yasağını kaldırmak için;

  • Profilinize geçiniz;
  • Ayarlar ve ardından Gizlilik’i seçin;
  • Bir Problemi Rapor Et deyin;
  • Açılan bölümde ilgili satıra itiraz gerekçesini yazın;

Talebinizi belirterek raporu gönderin. Değerlendirme sonucu yasak kalktığından size bildirilecektir.

Sorunsuz video yayınları ve canlı sunumlar için Bayigram hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Global alanda hayran kitlesi kazanmak için https://bayigram.com/tiktok-begeni-satin-al/ paketlerini, cazip fiyatlarla deneyebilirsiniz.

Teknoloji